FireAngel Thermoptek Suitsuandur akuga

-20%
Optiline Suitsuandur FireAngel Thermoptek 10a Akuga
Anduri eluiga 10 aastat
Mõõdud 130 x 34mm
Kaal 162g
Sisseehitatud aku
Test nupp
Vaigistusnupp
33,59 €
26,87 €

FireAngel Thermoptek suitsuandur töötab uusima optilise kaugseire tehnoloogiaga.

Sensor tuvastab igasuguse põlengu, olgu selleks siis aeglaselt hõõguv või kiirelt põlev tulekolle (andur analüüsib enda ümber olevat õhu kvaliteeti ja temepratuuri).

Andur vastab oma tehnoloogialt tuleohutus standardite kõige kõrgemale tasemele. Anduri korpus on Toast Proof mis vähendab valehäireid kuni 90% (toiduaurud, veeaurud, tolm ja putukad ei aja andurit nii lihtsalt häiresse). Suitsuanduril on suur toite ja häire kontrollnupp, lisaks on suitsuanduril vaigistusnupp, mida vajutades suitsuandur vaikib kümneks minutiks. Kui selgub, et tegemist oli valehäirega ja tulekahju tegelikult ei ole, läheb suitsuandur automaatselt 10 minuti möödudes tavarežiimile tagasi, kui ruumis on ikka suitsu, hakkab andur uuesti häiresignaali andma, kui suits on likvideeritud, jääb seade valveasendisse. Anduril on 10 aastane sisse ehitatud patarei, ei pea enam muretsema patareide vahetamise pärast. Anduri sensorite eluiga on 10 aastat. 

Andur on varustatud sleep easy funktsiooniga ehk kui anduri patarei saab 10 aasta möödudes tühjaks ja pahatihti juhtub see öösel ning andur hakkab andma iga 40 sekundi tagant helisignaali informeerimaks, et on aeg vahetada patarei, vajutades sel hetkel testnupule vaikib patarei tühjaks saamise märguanne kaheksaks tunnis ning saate rahus oma und edasi nautida, samas andur kaitseb teid edasi.

FireAngel on Inglismaa juhtiv suitsuandurite tootja. Andur on välja töötatud koos Taani teadlastega ning võitnud oma kõrge kvaliteedi tõttu hulgaliselt auhindu üle kogu maailma. 

UK päästeamet kasutab ja soovitab FireAngeli tooteid.