E-R 09:00 - 19:00 | Telefon: +372 526 7072 | E-post: informatatsioonfo@osta@ostakatel.cz aee..deee

 x 

Heatpump Air-Water DAIKIN

5185,00 €

Heat pump air-water Daikin Altherma 3, 4kW Heating 4,3 ...

5439,16 €

Heat pump air-water Daikin Altherma 3, 6kW Heating 6 ...

5845,83 €

Heat pump air-water Daikin Altherma 3, 8kW Heat 7,5 ...

7416,58 €

Heat pump Daikin Altherma 3, 4kW, 180L Heat 4,3 kW Input ...

7721,58 €

Heat pump Daikin Altherma 3, 6kW, 180L Heat 6 kW Input ...

8082,50 €

Heat pump Daikin Altherma 3, 8kW, 180L Heat 7,5 kW Input ...

Altherma 3 õhk-vesi soojuspump

Daikin Altherma 3 õhk-vesi tüüpi soojuspump on ideaalne kütte-, sooja tarbevee ja jahutuse lahendus nii uute liginullenergia ehitiste kui olemasolevate küttesüsteemide renoveerimise jaoks.


Kõik-ühes küttesüsteem

 • Kombineeritud roostevabast terasest tarbevee paak (180L või 230L) ja soojuspump tagavad kiirema paigalduse võrreldes traditsiooniliste süsteemidega, kus antud süsteemid on eraldi seadmetena.
 • Daikin Altherma 3 õhk-vesi soojuspumba komplektis on kohe kaasas kõik hüdraulilised komponendid (bypass, magnetiitfilter) soojuspumba paigaldamiseks.
 • Vajab paigalduseks väga vähe ruumi võrreldes teiste soojuspumpadega (600×600 mm)
 • Integreeritud abiküte (valikus 3, 6, 9 kW)
 • Kahetsoonilised (bi-zone) mudelid võimaldavad kahe erineva küttekontuuri juhtimistÕhksoojuspump Daikin eurovent logo

Auhinnatud disain

 • Küttelahendus on teie eluruumide süda. Parema sobivuse saavutamiseks on Daikin Altherma 3-l täiesti uus välimus. Valige värv: valge või hõbehall!
 • Altherma 3, mis on tunnustatud uuendusliku disaini eest, teenides hiljuti iF DESIGN AWARD’i, mis on üks maailma prestiižikamaid ja suurimaid disainikonkursse.
Õhk-vesi soojuspump Daikin Altherma 3 IF Design award logo Ã•hk-vesi soojuspump Daikin Altherma 3 IF Design Award

Keskkonnasõbralik

 • Daikin Altherma 3 kasutab täielikult ära välisõhu kui taastuva energiaallika. See on esimene õhk-vesi soojuspump, mis töötab uue külmaainega R-32.
 • See soojendab teie maja ja varustab teie peret sooja veega, vähendades samal ajal maksimaalselt CO2-heitkoguseid!
 • Uue põlvkonna külmaaine R32 on oma eelkäijast oluliselt keskonnasõbralikum ning efektiivsem


Tipptasemel tehnoloogia ja energiatõhusus

 • Daikin järjepidevalt töötab välja uuenduslikke, loodussõbralikke ja kõige tõhusamaid soojuspumpade tehnoloogiaid, et saavutada parimad energiatõhususe parameetrid, ja et austada planeeti, millel elame.
 • Daikini Bluevolution tehnoloogia kasutab R32 külmainet, mis suurel määral vähendab CO2 heitgaasi koguseid võrreldes konkurentidega.
 • Daikin jälle näitab teed paremate küttelahenduste loomisel ja kuidas meie loodust säästa.
 
Õhk-vesi soojuspump Altherma 3 energiasäästu A+++ label
 

Meie kliendid otsivad oma kodu jaoks parimaid küttelahendusi, jälgides energiatõhususe märgistusi. Daikini soojuspumbad ja muud küttelahendused on alati kõige keskkonnasõbralikumad ja märgistatud energiatähisega: A+++ (energiamärgis 2019).

Kolmanda põlvkonna Daikin Altherma õhk vesi soojuspumbad saavutavad selle efektiivsuse tänu Bluevolution tehnoloogiale. See ühendab endas Daikini poolt välja töötatud ja arendatud kompressori ja R-32 külmaine, mis teeb sellest unikaalse toote kogu turul.

Vähem CO2 heitgaase ja suurem efektiivsus, see on retsept, mida järgime, et luua tipptasemel küttesüsteeme.

Kõik ühes disain ja ehitus

Võrreldes traditsioonilise seinakinnitusega siseseadme ja eraldi sooja tarbeveepaagi split-versiooniga, vähendab Daikin Altherma 3 õhk-vesi soojuspump oluliselt vajaminevat ruumi. Väikese jalajäljega, mis on kõigest 595x600mm, on Altherma 3 siseruumimoodul sarnase mõõduga nagu iga teine kodumasin, olgu selleks siis külmkapp või pesumasin vms.

Altherma 3 õhk-vesi soojuspumpa saab paigaldada nii, et ei ole vaja arvestada lisaruumiga seadme külgedel, sest kogu torustik asub seadme ülaosas. 180L tarbeveepaagiga seadme kõrgus on 1.65m ja 230L tarbeveepaagiga seadme kõrgus on 1.85m ning mõlemal juhul on kogu seadme paigaldamiseks vaja alla 2m kõrgust.

Siseseadme kompaktsus on samuti väga stiilse ja modernse välimusega, tänu millele sulandub see valatult teiste kodumasinatega.

Õhk-vesi soojuspump Daikin Altherma 3 ehitus