E-R 09:00 - 19:00 | Telefon: +372 526 7072 | E-post: informatatsioonfo@osta@ostakatel.cz aee..deee

 x 

Pelletikatel Black Star Comfort

Täisautomaatne pelletikatel Black Star Comfort

Black Star Comfort on täisautomaatne pelletikatel, mis on varustatud NBE põletiga (Taani). Pelletikatel on ehitatud vertikaalsete suitsukäikudega, mille all asub suur tuhavann, mis mahutab mitme nädala põlemisjäägid. Suitsukäikude vertikaalne konstruktsioon väldib katlas lenduva tuha ladestumise suitsukäikudes ja käigud on kaua puhtad. Lisaks on suitsukäikudesse paigaldatud liikuvad turbolaatorid (ökonomaiserid). Nende liigutamise abil toimub suitsukäikude automaatne puhastamine ja pelletikatlast väljuvate suitsugaaside temperatuur  jääb 80 C piiresse. Katla kasutegur sõltuvalt võimsusest on 93..95%.

NBE põleti on automaatne puidugraanuli põleti, mis ei vaja järelvalvet. Põletit saab paigaldada nii katla vasakule kui ka paremale küljele. Põleti on varustatud kaitseautomaatikaga, mis tagab põleti ohutuse. Lisavarustusena paigaldatud pneumaatilise pelletipõleti puhastussüsteemiga on põleti hooldusvaba.

Pelletipõleti ja katla tööd juhitakse kontrolleriga, mis tagab pelletikatla optimaalse töötamise. Kontroller reguleerib kütuse etteannet sõltuvalt sooja vajadusest (vastavalt tarbitavale võimsusesele). Selline pelletipõleti töö juhtimine annab väga säästliku puidugraanuli kulu, samas ei vaja sellise põletiga varustatud küttesüsteem lisaks akumulatsioonipaaki. Minimaalse ja maksimaalse võimsuse piirid saab ühe kW täpsusega ette anda. Võimsuse automaatse reguleerimise vahemik on 10 kuni 100%. Kontroller on eestikeelse menüüga ja seda on lihtne seadistada.

Kontrollerile on antud lisafunktsioonid, mis võimaldavad jälgida ja seadistada kogu katlamaja tööd vastavalt hoone soojatarbele. Plokk juhib põleti, pumpade, segamissõlmede, veeboileri jt. lisaseadmete tööd, teisi automaatikaseadmeid lisaks ei ole vaja. Juhtida ja jälgida saab nii ploki ekraanilt kui ka mobiiltelefoni või arvuti vahendusel. Süsteemilt saadav informatsioon on vajalik katlamaja töö analüüsiks ja seadistamiseks. Interneti juhtimise moodul kuulub komplekti.

Suitsukäikude automaatne puhastus, kütteringide juhtimine, kompressori valmidus, lambda anduri valmidus,  jpm.

Akupaagi olemasolu sellises küttesüsteemis ei ole vajalik.

Vaata juba töötavaid pelletikatlaid reaalajas SIIT