E-R 09:00 - 19:00 | Telefon: +372 526 7072 | E-post: informatatsioonfo@osta@ostakatel.cz aee..deee

 x 

Pelletipõleti NBE

Pelletipõleti NBE Scotte

on automaatne puidugraanuli põleti mis ei vaja järelvalvet. Põleti on varustatud kaitseautomaatikaga. Lisavarustusena paigaldatatavat pneumaatilist puhastajat kasutades on põleti hooldusvaba.

Pelletipõleti tööd juhitakse kontrolleriga, mis tagab põleti optimaalse töötamise. Kontroller reguleerib kütuse etteande automaatselt, sõltuvalt sooja vajadusest (st. tarbitavast võimsusest). Selline põleti töö juhtimine annab 10...15% puidugraanuli kokkuhoiu, samas ei vaja selle põletiga varustatud küttesüsteem lisaks akumulatsioonipaaki. Minimaalse ja maksimaalse võimsuse piirid saab ühe kW täpsusega ette anda. Võimsuse automaane reguleerimise vahemik on 10 kuni 100%. Kontroller on eestikeelse menüüga ja teda on lihtne seadistada ja paigaldada.

PPõleti kontrollerile on antud lisafunktsioonid, mis võimaldavad jälgida ja seadistada kogu katlamaja tööd vastavalt hoone soojatarbele. Plokk juhib põleti, pumpade, segamissõlmede, veeboileri jt. lisaseadmete tööd, muid automaatikseadmeid lisaks ei ole vaja. Juhtida ja jälgida saab nii ploki ekraanilt kui ka mobiiltelefoni või arvuti vahendusel. Programmilt saadav informatsioon on vajalik katlamaja töö analüüsiks ja seadistamiseks. Üle interneti juhtimise moodul kuulub komplekti. Juba töötavaid põleteid saab jälgida siit 

NBE pelletipõletid on Taani päritolu roostevabast terasest väga kõrge kvaliteediga põletid. Neid põleteid iseloomustab töökindlus ja vastupidavus. Põletit saab paigaldada pea kõikidele tahkekütuse kateldele või spetsiaalselt selleks toodetud katlale. NBE pelletipõletid on ideaalseks asenduseks õli ja gaasipõletitele.

Põleti on testitud vastavalt EN303-5 ja EN15270 standarditele ning neile on omistatud kõrgeim AAA keskkonna ja energia klass!

Selle pelletipõletiga süsteem ei vaja akumulatsioonipaaki!

Sobib paigaldamiseks UNI katlale, H4EKO katlale, Pelle katlale, Atmos katlale, Viadrus U22 katlale jpt kateldele.