E-R 09:00 - 19:00 | Telefon: +372 526 7072 | E-post: informatatsioonfo@osta@ostakatel.cz aee..deee

 x 

Pelletikatel Biopel Plus /V9 15kw

-500€ puidugraanuli-pelletikatel-opop-biopel-premium-plus.png
puidugraanuli-pelletikatel-opop-biopel-premium-plus.png
puidugraanuli-pelletikatel-opop-biopel-premium-plus-j
Hooldusvaba pelletikatel BIOPEL Premium Plus 15
Võimsus 14,5 kW
Kasutegur kuni 91,4%
Graanul 6-8 mm
Köetav pind kuni 220 m2
3817,20 €
3317,20 €

 Komplekti kuulub:

  • Pelletikatel
  • Pelletipõleti
  • Katla automaatne puhastus
  • Pelletipõleti automaatne puhastus
  • Kompressor
  • Automaatne tuhaeemalduse seade katlast tuhakasti
  • Tuhakast
  • Biopel V9 automaatika koos interneti liidesega (eestikeelne)
  • Pelletimahuti KOMPAKT või 2m pelleti tigutrasportöör eraldiseisva pelletipunkri jaoks.

Miks valida Biopel Premium?

BIOPEL Premium katlad on täisautomaatsed pelletikatlad, mis on disainitud eramajadele ja keskmise suurusega hoonetele. Biopel Premium seeria pelletikatlad on OPOP kõige uuemad mudelid. Need katlad on loodud hoolikalt ja läbimõeldult, saavutamaks maksimaalselt kõrge kvaliteedi ja efektiivsuse, andes samal ajal kasutajale maksimaalse vabaduse talvisel kütteperioodil. See tähendab seda, et täisvarustuses pelletikatelt ei ole vaja igapäevaselt kontrollida. See omakorda loob võimaluse viibida talvisel puhkusereisil, muretsemata küttesüsteemi jäätumise pärast. Samas on katlamaja kontrollitav interneti vahendusel üle kogu maailma, ning teil on alati olemas täielik ülevaade katlamajas toimuvast. 

Pelletikatel Biopel Premium on testitud vastavalt uutele heitgaasi nõuetele ning katlale on omistatud kõrgeim võimalik 5.klassi energiatõhususe sertifikaat. See tähendab seda, et katlas toimub maksimaalselt puhas põlemine - „Minimaalne võimalik kogus kütet – maksimaalne võimalik kogus soojust“.

Mida sisaldab Biopel Premium Plus?

Biopel Premium pelletikatel on kasutajasõbralik ning Premium seeria on loodud töötamaks praktiliselt ilma järelvalveta. Plus pakett sisaldab endas katla suitsukäitude automaatset pneumaatilist puhastussüsteemi, mis hoiab katla soojusvahetid puhtana. Lisaks on Plus paketiga kaasas pneumaatiline pelletipõleti puhastus süsteem. Tänu Plus paketis sisalduvale tuha eemaldamise mehhanismile, puudub teil vajadus katelt ise tuhast puhastada.Seega, tahkekütusega kütmisele iseloomulik igaõhtune katla puhastamine ja kütmine jääb ära. Biopel Premium pelletikatla tark automaatika tegutseb vastavalt etteantud programmile ning seda on väga lihtne seadistada. Tänu erinevatelt anduritelt saadud informatsioonile muudetakse põlemiseks vajaminevat pelleti kogust automaatselt, vastavalt majas kuluvale soojuse hulgale. Selline optimaalne pelleti kasutamine on ülimalt säästlik kütmise viis.

Biopel Line esindab ennekõike kõrget kvaliteeti, mugavust ja ökonoomsust!

Tehnilised andmed
Võimsus: 14,5 kW
Kütus: Puugraanul läbimõõduga 6-8 mm
Kasutegur: kuni 91,4%
Veemaht: 43 l
Suitsutoru läbimõõt: 130 mm
Kõrgus: 1077 mm
Laius: 455 mm
Sügavus: 842 mm
Kaal: 234 kg

Biopel katla brošüür