E-R 09:00 - 19:00 | Telefon: +372 526 7072 | E-post: informatatsioonfo@osta@ostakatel.cz aee..deee

 x 

Põrandaküttetoru KAN 16x2,0

KAN on Euroopas oma valdkonna turuliider, kes pakub tipptehnoloogilisi KAN-them lahendusi,
mis on mõeldud kuuma ja jaheda vee torustike, keskkütte- ja põrandaküttesüsteemide ning
tulekustutus- ja tehnoloogiliste süsteemide rajamiseks sisetingimustes.
0,68 €

KAN loodi 1990. aastal ning on sellest ajast rakendanud tipptehnoloogilisi lahendusi kütte- ja veejaotussüsteemide rajamisel.
KAN on Euroopas oma valdkonna turuliider, kes pakub tipptehnoloogilisi KAN-them lahendusi, mis on mõeldud kuuma ja jaheda vee torustike, keskkütte- ja põrandaküttesüsteemide ning  tulekustutus- ja tehnoloogiliste süsteemide rajamiseks sisetingimustes. Tegevuse algusaegadest  saati on KAN püüelnud turuliidri positsiooni poole, toetudes väärtustele nagu professionaalsus, innovaatilisus, kvaliteet ja areng. Täna pakub ettevõte tööd üle 600 inimesele, kellest suur osa moodustavad erialaharidusega insenerid, kes vastutavad KAN-therm süsteemide järjepideva arendustöö, kõigi kasutatavate tehnoloogiliste protsesside ja klienditeeninduse eest. Meie töötajate kõrge kvalifikatsioon ja suur pühendumus tagab kõigi KANi tehastes valmistatud toodete kõrge kvaliteedi.
KAN-therm süsteemid on saadaval müügipartnerite kaudu üle kogu Poola, Saksamaal, Venemaal, Ukrainas, Valgevenes, Iirimaal, Tšehhis, Slovakkias, Ungaris, Rumeenias ja Baltikumis. Meie laienemine ja dünaamiline areng on osutunud sedavõrd tõhusaks, et KAN-thermi kaubamärgiga tooteid eksporditakse 23 riiki ning meie müügivõrk katab Euroopa, suure osa Aasiast ja osa Aafrikast. KAN-therm süsteemid on optimaalsed mitmeotstarbelised paigaldussüsteemid, mis koosnevad tipptehnoloogilistest üksteist täiendavatest tehnilistest lahendustest veetorustike, küttesüsteemide, samuti tehnoloogiliste ja tulekustutussüsteemide rajamiseks. Tänu KANi laiale kogemusele, meie inseneride kirglikkusele ning rangele kvaliteedikontrollile nii materjalide kui lõpptoodete osas, saab KAN-therm süsteemi puhul teoks nägemus universaalsest lahendusest.