E-R 09:00 - 19:00 | Telefon: +372 526 7072 | E-post: informatatsioonfo@osta@ostakatel.cz aee..deee

 x 

Puugaasikatel ECOMAX Plus

2338,80 €

Puugaasikatel ECOMAX Plus Katla võimsus 30 kW Katla ...

2576,40 €

Puugaasikatel ECOMAX Plus Katla võimsus 40 kW Katla ...

2731,20 €

Puugaasikatel ECOMAX Plus Katla võimsus 50 kW Katla ...

Puugaasikatel ECOMAX Plus

on Ecomax seeria kõige uuem mudel. Ecomax Plusile on omistatud kõrgeim võimalik 5. klassi energiatõhususe märgis (varasemalt 3). Katla kasutegur ulatub pea 90%. Uus katel on varasemaga võrreldes natuke suurem, laiema laadimisavaga ning suurema põlemiskambriga. Võrreldes Atmos katlaga on Ecomax Plus põlemiskamber suurem, seega mahub Ecomax Plus katlasse rohkem kütust. Tänu laiale ukseavale on võimalik katlas kasutada kuni 22cm läbimõõduga puid. Ecomax Plus katelt on lihtne kasutada ja hooldada.
Üks olulistest uuendustest on tänapäevane juhtpaneel, mis suudab kontrollida 3 tsirkulatsioonipumpa (katla väikese ringi pump, kütteringi pump ja veeboileri pump) ja 1 kütteringi sõlme (3-tee ventiil koos servomootoriga). See tähendab, et erinevaid kütteautomaatikaid hoone sooja reguleerimiseks ostma ei pea, töö teeb ära katla juhtpaneel. Automatiseeritud kütteringi juhtimine tagab täpse ja säästliku kütmise. Ehk siis maja ei köeta üle.
Juhtpaneeli on integreeritud nädala kell, mis võimaldab ruumide temperatuure iga päev ajaliselt muuta, minna üle säästureziimile ja tagasi, või mitte kütta.
Kütteringi sõlme reguleeritakse ka välisõhu temperatuuri järgi. Näiteks kui väljas on -10 kraadi, laseb süsteem majja 50 kraadise vee. Kui väljas on soojem, vähendatakse majja mineva vee temperatuuri kui külmem, suurendatakse. Igale majale on võimalik teha oma spetsiifiline küttekõver. Juhul kui hoones on põrandaküte, saab antud küttekõverat vastavusse seada põrandaküttega.
Ecomax Plus katlale on võimalik tuppa lisada puutetundliku ekraaniga lisapaneel ruumi temperatuuri ja katlamaja töö jälgimiseks, samuti GSM ja interneti moodul.
Viimane oluline uuendus on veeboileri juhtimine. Juhtpaneel oskab vastavalt režiimile soojas hoida ka veeboileri. Veeboiler ei jahtu koos akupaagiga.
Kütuse säästliku põlemist reguleeritakse suitsugaaside ventilaatori pöörete muutmisega tulenevalt katla veetemperatuurist ja väljuvate suitsugaaside temperatuurist. Nii ei toimu kütuse liigset raiskamist.